16 Şubat 2013

Ttnet 12 Gündür İnternetimiz Kesik Ve Destek Alamıyoruz!

Ttnet'ten yaklaşık olarak 12 gündür internet hizmetini alamıyoruz. Aynı zamanda çağrı merkezine arıza kaydı bırakamıyor ve bilgi alamıyorum.

Hizmet numaramız: 1896862230 Ttnet'ten acil bilgi ve yardım rica ediyorum.

Atilla 51 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Atilla18 Şubat 2013

    5 Şubat'tan bugüne kadar Maslak'ta(Darüşşafaka) düzenli internet hizmeti alamıyorum. 444 0 375 numaralı müşteri hizmetleri numarasına arıza kaydını, her seferde söyledikleri gibi "sistemlerindeki geçici arıza" dolayısıyla kaydedemiyorlar. Geçtiğimiz Cumartesi günü şansa bir müşteri temsilcisi problemi çözdü. O da büyük uğraşlarla bağlanabildiğim için. . TTNet'teki bu arızanın kasıtlı yapıldığını düşünüyorum. 13 gündür sürecek bir arıza ve sistem değişikliği olacağını düşünmüyorum, hele hele böylesine büyüklükte bir servis sağlayıcıda. . . Şaka gibi geliyor. Böyle bir kesinti için müşteriye bilgi verilmez mi?Şikayete gelecek yanıtta 'değerlendirmeye alınmıştır' olacak biliyorum, birşey olmayacak

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön