01 Mayıs 2013

Ttnet 12 Ay 2 Ay Denemesi Bedava Olan İnternete 63 TL Fatura!

6 ay önce 12 aylık 2 ay bedava taahhütlü kampanyaya dahil edildim, sonrasında 12 ay bitti. 31 tl öderken şimdi 63 tl ödemek zorunda bırakan ttnet 24 ay olarak taahhütlü olarak bizi ifade ediyor sözleşmede yok elimizde telefonla yapılan bir işlem bu 12 ay olarak başlayan ve sonrasında haksız kazanç elde eden ttneti buradan şikayet ediyorum.

Ayhan 331 Okunma

Cevaplar

 • Ayhan 04 Mayıs 2013

  Şikayetim Ortada 2 Ay Fatura Ödemediğimiz Zaman 19 TL Açma kapama Bedelini istemesini biliyorsunuz ama. bana atılan mesaj konuyla uzaktan yakından alakası yok. Şikayetim giderilene kadar ben şikayetimi yenileyeceğim .. benim limitli paket limitsiz olmuş ardındanda kampanyanız bitti 63 tl ödeyeceksiniz 24 ay boyunca böle bişey yok. ŞİKAYETİM DEVAM EDİYOR

 • Ayhan 02 Mayıs 2013

  Bana yapılan bilgilendirmede resmen 63 tl ödemeye mahkumsunuz 10 ay boyunca şeklinde. müşteri temsilciniz beni aradı ve telefon ile yapılan görüşmede sınırlı kullanıyorsunuz sınırsız olursa 24 ay kullanacaksınız demedi böyle bir şeyi kabul etmem söz konusu bile değil. ttnet'in bu hatayı düzeltmesini aksi halde ttnet hizmetini bir daha almayacağımı burdan belirtirim. ŞİKAYETİM DEVAM EDİYOR.

 • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi01 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön