22 Ekim 2015

TTNET 11 Aydır İnternet Bağlantısı Sorununu Çözmemesi.

11 aydır TTNET kullanıcısıyım ilk bağlandığından itibaren bağlantımda bir iki dakikalık zaman aralıklarıyla sürekli kopmalar yaşanıyor. İlk aylarımda bununla ilgili sürekli uğraştım ve zor bela 2 kez teknik servis geldi modem değişimi ve hat kontrolü yaptılar sorunun çözüleceğini söylediler lakin sorun çözülmedi daha sonrada ulaştığımda kendilerinden kaynaklı olmayan bir sorun olduğunu teknik servis gönderemeyeceklerini söylediler. Avukatlık yapıyorum bir değişimde birkaç gün bağlantı olmaması durumu benim için zor olacağından başka bir firmaya da geçemedim. Özet olarak TTNET kendi sorunu için teknik servis göndermekten gönderse bile bu teknik servis arızayı çözmekten acizdir.

Samet 37 Okunma

Cevaplar

 • Samet05 Kasım 2015

  Firmanın mesajında belirttiği gibi tarafıma ne mesaj yoluyla ulaşılmış ne de bıraktığım numara aranarak bana bilgi verilmiştir. TTNET e üye olmak isteyen arkadaşlar lütfen tekrar tekrar düşünsünler ve etrafındakileri uyarsınlar. İlk üye olduğum andan beri aynı sorun devam etmekte ve şu an 12. ayımdayım ve hala devam ediyor. Sorunu çözemedikleri gibi artık şikayetlerime alay edercesine servis gönderemeyiz eğer gönderirsek parasını ödersiniz diyorlar. Böyle bir terbiyesizlik görmedim artık yapacakta hiçbir şeyim kalmadı daha önce 2 firmadan daha internet hizmeti aldım ve hiçbir sorun yaşatmadılar. Allah'a havale ediyorum.

 • Samet05 Kasım 2015

  Benim telefonuma mesajda yazıldığı gibi ne mesaj ne arama yoluyla ulaşılmamıştır. Bunu okuyan arkadaşlara ricam TTNET'e üye olurken çok iyi düşünsünler ve etraflarındakileride uyarsınlar. Üyeliğimin başlama anından itibaren devam eden 2 kere gelmelerine rağmen çözemedikleri ve çözememekle beraber daha sonrada ilgilenmedikleri sorunla ilgili aralıklı olarak çağrı merkezlerini arıyorum bana verdikleri cevapta ise servisin ücretini ödersem gönderebileceklerini söylüyorlar. El insaf cayma tazminatının Tivibu kullanıcısıda olmam hasebiyle yüklü olmasından dolayı üyeliğimi iptal edemiyorum el insaf Allah'a havale ediyorum artık.

 • Türk Telekom Temsilcisi23 Ekim 2015

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi22 Ekim 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön