17 Eylül 2013

TTNET 11 Ay Boyunca Fazla Fatura Yansıtmış!

Bundan 11 ay önce iş yerime İnternet bağlattım. TTNET İnternet hizmeti geçenlerde fatura detayını incelediğimde 11 ay boyunca 15 TL telefon ücreti yansıtılmış oysa sözleşmede telefon ücreti diye bir şey yoktu. TTNET'i aradım incelemeye alacağız dediler ama hala geri dönüş olmadı ve benim ödenmemiş 2 faturam var, benden 11 ay boyunca kestikleri 15 TL olan meblağı ödenmemiş olan 2 faturamdan düşülmesini talep ediyorum, zaten 1 hafta sonra iş yerimi de kapatacağım aksi taktirde yargı yoluna başvuracağım.

Onur 36 Okunma

Cevaplar

  • Onur25 Eylül 2013

    sikayetimle ilgili hala bir islem yapılmadı geri donusde olmadı

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön