24 Aralık 2013

TTNET 11 Aralık'tan Beri Nakil İşlemlerimi Aktif Edemedi!

TTNET'e 11 Aralık'ta başvurarak nakil ve fırsatı 3'e katla kampanyasına katıldım. 16 Aralık'ta ancak kampanyayı başlattılar. 19 Aralık'ta sözleşme imzaladım. 21 Aralık'ta sözleşme ellerine geçti. 24 Aralık oldu hala ne telefon düzgün çalışıyor ( Şehir dışı ve cep numaralarına arama kapalı) ne de internet aktif ( Telefon aktif olmadığı için)

Bu kadar süre hizmet almak için yeterli değil midir? Çok uzun sürede işlemler gerçekleşiyor. Ben 10'dan fazla TTNET ve Türk Telekomu aradım. Artık sıkıldım aramaktan ve sormaktan bu hizmetinden dolayı hoşnut değilim.

Fatih 63 Okunma

Cevaplar

 • Fatih02 Ocak 2014

  Arkadaşlar hala nakil işlemlerim sürüyor 11 Aralık'tan bu yana internetim yok ve bana kullanmadığım interneti fatura etmişler !!!!

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Aralık 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Fatih27 Aralık 2013

  Sorun çözmede üst bir çözüm birimi yok

 • Fatih24 Aralık 2013

  Arkadaşlar artık sinirden gülüyorum. Son bir kez iyi niyetimle telefonla aradım ve telefonum 0xx lı aramalara kapalı ve internetim bağlı değil diye arıza kayıtları oluşturdum. Demin ev telefonumdan aramışlar siz nakil olmuşsunuz eski yerinizden arıyoruz bizi alakadar etmez arıza bedeli 10 tl istemişler üstüne üstlük. TTnet müşteri hizmetleri arıza için bedel alınmaz diyor. Birileri de alınır diyor. Ne dedikleri belli değil sorunuma 10 gündür çözüm üretemediler bir de üstüne üstlük problem sanki bendenmiş gibi konuşuyorlar. 15 kez telefondan aradım 10 günde. 10 gündür internetsiz geçen günlerin zararını siz düşünün. Telefon ücreti de cabası. Koskaca şirkette bana kesin çözüm üretecek işini bilen bir TT net veya Türk Telekom görevlisi yok mudur? Olacak kayıt edileceklerle iş yürümüyor.

 • Türk Telekom Temsilcisi24 Aralık 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön