22 Ocak 2014

TTNET 10 Gündür Telefon Hattım Açılmadı!

TTNET'in bir kampanyasından dolayı telefonum TTNET alo ya geçmişti. TTNET aboneliğimi sonlandırınca tekrar telefon hizmetini Türk Telekomdan almak için 11.01.2014 tarihinde Türk Telekom İstanbul B.evler Ofisine başvuruda bulundum. Hattımın 3 iş günü içerisinde açılacağını söylediler.

Aradan 5 iş günü geçti ve aradım. Hattım ile ilgili işlemin henüz başlamadığını öğrendim. Şikayet formu oluşturdum. Bana geri dönüş yapmadılar. Bugün tekrar aradım ve şikayetim ile ilgili olarak kendilerine herhangi bir başvurum olmadığı söylenmiş. Personel hatasından kaynaklanan bu durumdan dolayı hattım şu an kapalı ve aynı numarayı tekrar kullanamayabilirim. Mağduriyetimin bir an önce giderilmesini istiyorum.

Ali 42 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön