01 Ağustos 2015

TTNET 10 Gündür İnternetimin Olmaması!

TTNET müşterisiyim. Bu yıl bağlı olmadığım gün sayısı bağlı olduğumdan daha çok. Çağrı merkezine en az 5 tane arıza kaydı bıraktım. Tekrar aradığımda sadece arıza güncellemesi yapıyor. Eve bir yetkili göndermeyip sadece oyalıyor. 10 gündür internetim yok ve TTNET hiçbir şey yapmıyor.

Büşra 34 Okunma

Cevaplar

  • Büşra03 Ağustos 2015

    TTNET müşterisiyim. İnternet kesintisi o kadar fazla ki. Yaklaşık 10 gündür internetim yok. 5 kere arıza kaydı bıraktım. Her aradığım da arıza kaydimi güncelliyorlar. Ve beni oyalıyorlar. Eve bir yetkili servis göndermiyor. Sözleşme olmasaydı çoktan kapattırmıştım.

  • Türk Telekom Temsilcisi02 Ağustos 2015

    Müşterimiz ile 02.08.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön