20 Ocak 2014

TTNET 10 Gündür İnternet'im Yok!

10 Ocak'ta İnternet'im gitti. 11 Ocak'ta 4440375'i aradım. Arıza kaydı oluşturduk. Sorun çözülmedi. 13 Ocakta tekrar aradım yeni bir arıza kaydı daha oluşturduk, sorun çözülmedi. 16 Ocak'ta tekrar aradım yeni bir arıza kaydı oluşturduk, sorun çözülmedi.

Beni İstanbul da ilgilenen teknik servis elemanları aradı bugün geliyoruz dedi bir daha da aramadılar. 17 Ocak'ta aradım dediler ki sorun apartmana kadar gelen sistemde değil apartman içinde olduğu için farklı bir birimimizi yönlendireceğiz. (Ben aramadan bana bu bilginin verilmesi gerekiyordu.) 19 Ocak'ta yine aradım bir ekibimiz kesin gelecek dedi. Ve 20 Ocak. Tekrar aradım yeni bir arıza kaydı oluşturduk. 10 gün geçti, hala İnternet yok.

Murat 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön