18 Kasım 2013

TTNET 10 Gündür İnternetim Bağlanmadı!

Yaklaşık 10 gün kadar önce binamızda artık TTNET hizmeti için başvuru yaptım. Hala internetim bağlanmadı. Çağrı merkezlerinde en geç 7 güne açılır deniliyor. Daha ne kadar bekleyeceğim ? Kendisi üzerinden başvuru yapmadığım çalışanınız tarafından tehdit edildim. İnşallah 10 güne hattın açılır ne demek ya?

Uğur 36 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön