31 Mart 2014

TTNET 10 Gündür İnternet Bağlantım Yok.

21 Mart cuma günü adres değişikliği nedeni ile İnternet'imin nakil yapılmasını talep ettim,fakat bana yeni taşındığım binanın alt yapısının uygun olmadığı bilgisi verildi (Yan apartmana taşındı )Türk Telekoma başvurun binaya kutu çıkılsın binanın Telekom kutusu yok dediler,hemen bağlı bulunduğum Türk Telekom Bölge Müdürlüğüne giderek kutu başvurusunda bulundum başvuru dilekçemi verdiğim görevli bana sırıtarak şu cevabı verdi''Beş altı ay sonra kutunuz bağlanır''Şaşkınlık içindeyim üstelik ben İstanbul'un göbeğinde oturuyorum.

Aboneliğimi iptal edin dedim sözleşme süresi bitmediği için onuda kabul etmediler.Sizden ricam mağduriyetimin en kısa sürede çözülmesidir.

Ali 57 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Mart 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Mart 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön