13 Ekim 2014

TTNET 10 Gündür Arayacaklar Bekliyoruz.

Taahhüdü biten aboneliğimi iptal ettirmek istedim, TTNET'den merkezden arayıp iptal işlemini kaldırıp devam edersem uygun bir fiyatla devam edebileceğimi söyledi bir bayan. Bende gün içinde tekrar aramalarını kararımı o zaman vereceğimi söyledim.

Ancak on gün geçmesine ve defalarca şikayet etmeme aramama rağmen halen sonuç teşkil edecek bir dönüş olmadı. Tam bir fiyasko. Devam etmek istiyorum ama o kadar yetersiz bir şirket ki sorun bile teşkil etmeyecek bir meseleyi çözemiyor.

Gokhan 47 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Gokhan 15 Ekim 2014

    4440375 numaralı Çağrı Merkezinize 1 aydır 20'nün üzerinde aradım ve defalarca şikayet kaydı bırakarak durumun aciliyetini belirttim. Halen sorun çözülmedi. 1 aydır internet kullanamıyorum TTNET yüzünden.

  • Türk Telekom Temsilcisi14 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön