16 Nisan 2013

Ttnet 10 Gün Oldu Ne Bağlantı Var Ne Arayan, Üstelik İmzada Verdik!

Yaklaşık 10 gün önce Ttnet'ten arıyoruz diyen 0850. . li bir numara bir şekilde eşimi ikna ederek Ttnet'e güvendiğimiz için 51 tl tutarındaki hem ev telefonu hem interneti içeren paketsözleşmesini telefondan 2 gün sonra yollayarak imzallattılar ve hiç bir şekilde ne ulaşabileceğimiz bir kişi nede telefon vs . bırakmadan 3 gün içerisinde aktif olacaktır olmaz ise ttneti arayın diyerek gittiler(kurye elemanı)

Ttnet bunların önlemini nasıl almaz ve bizi bu şekilde mağdur ederler. Neden başka bir net firması aramıyor da Ttnet ismi kullanılıyor? Üstelik kimlik fotoğrafımız alındı. Bununla ilgili başka mağduriyetler de yaşaya biliriz. Cevabınızı bekliyorum.

Demir 24 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi19 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme ve yönlendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön