10 Mayıs 2013

Ttnet 10 Dakikada Sundukları Kampanya Yok Oldu!

Ttnet müşteri yetkilisi cep telefonumdan arayarak ,eski abone olduğum için bana 10 ay boyunca %50 indirim teklif etti ki o anda konuşamadım tam 10 dakika sonra geri arayarak sundukları kampanya ile ilgilendiğimi belirttim, verdikleri cevap ise bu kampanyanın yeni kayıt olan aboneler için olduğunu eğer teklif yapılmışsa da onu o anda kabul etmem gerektiğini belirttiler . Ne kadar uğraştıysam da sistemde böyle bir hakkım olduğunun görünmediğini belirterek bir de yanıltıcı konumuna düşürüldüm. Yani Ttnet 10 dakika içinde fikir değiştirdi , kampanyadan haberi olmayan çalışanlarını kınıyorum en kısa zamanda ttnetten 2 evimden de ayrılacağımı bilsinler istiyorum.

Aylin 38 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön