01 Kasım 2013

TTNET 1 Yıllık Sözleşmem Haberim Olmadan 2 Yıllık Olmuş!

2012 nisan ayında TTNET aboneliği başvurusu yaptım üzerine basa basa 1 senelik olsun diye rica ettim. Mayıs 2013'de D-Smart'ın bir kampanyası bana daha makul geldi ve taahhüt sürem dolduğu için kabul ettim.

Aradan 2 ay sonra beni arayıp taahhüt sürenizin dolmasına 1 gün kaldığı için benden 350 TL'ye yakın bir ceza ödemem gerektiğini söylediler, bende kabul etmedim. Sonrasında itirazımdan sonra bana sözleşmenin 2 yıllık olduğunu ve ödemem gereken paranın 450 TL olduğunu belirttiler. İtiraz ettim döneceklerini belirtip sonrasında avukattan bana bir tebliğ kağıdı ve 800 TL borç çıktı sonrasında tam 4 kere itiraz ettim ilgilenen olmadı bu şekilde yaptıkları sürece ödeme yapmayacağım!

Mehmet 54 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön