11 Temmuz 2013

TTNET 1 Yıl Verdiğim Taahhüt Bana Sorulmadan 2 Yıla Çıkarılmış!

28 mart 2012 tarihinde 1 yıl olarak onay verdiğim kampanyalı internet paketimi mart 2013 tarihinde kapatmak istedim, bana 28 mart 2013 tarihinde kapatabileceğimi söylediler ve bende başka bir servis sağlayıcıdan hizmet almaya başladım, 28 mart 2013 tarihinde aradığımda ise kampanyamın 2014 tarihinde sonlanacağını hattı kapatırlarsa ceza ödemem gerektiğini bildirdiler, şikayetçi oldum ve kayıtların dinlenmesini istedim.

Nisan ayından beri defalarca şikayet dilekçesi oluşturuldu ama hiçbirinde bana sonuç bildirilmedi, her aradığımda telefonumun kapalı olduğunu söylediler, telefonum isim gereği 24 saat açık aslında, bugün aradım ve hatalı olanın ben olduğumu söylediler ama ben bunu kabul etmiyorum.

Sümeyra 44 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Sümeyra11 Temmuz 2013

    Mart2012 tarihinde ttnet indirimli tarife kampanyasından yararlandım, sözleşme bitim tarihini hatırlamadığım için ve başka bir servis sağlayıcıdan hizmet alacağım için mart 2013 tarihinde iki kez 4440375 nolu telefonu arayarak sözleşme bitim tarihimi sorgulattm bana mart 2013 tarihinde sözleşmemn biteceği ve başka bir servis sağlayıcıyı kullanabileceğim söylendi ve bu bilgi arama kayıtlarında mevcuttur, bu durum üzerine bende başka bir servis sağlayıcıya geçtim, ve kapatmak için ttnete başvurdugumda hattı kapatamayacağımı, kapatırsam ceza ödemek zorunda oldugumu, 2014 tarihinde sözleşmemin biteceğini öğrendim, diğer kurumla 2yıllık sözleşme imzaladıgm için onuda kapatamıyorm, cezasız çözüm istiyorm

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön