07 Haziran 2013

Ttnet 1 Sene Sonra Abonelik Ücretini Avukata Vermişler!

Av. bürosundan 25.05.2013 tarihinde ttnet tarafından adli işlem başlatıldığı bilgisi geldi. Yaptığım konuşmada 31.05.2010 tarihinde 2 yıllık yeni taahhütname imzaladığım ve bu anlaşma tarihinin bitmesine 4 gün kala (26.05.2012) iptal ettirdiğim için borç çıktığını belirttiler. Ttnet ile görüşüp neden borcun 1 sene sonra geldiği ve aboneliğimi iptal ettirirken böyle bir borcumun olduğu bilgisi verilmediğini söyledim.

Ayrıca 31.05.2010 tarihinde 5 günlük asker olduğum ve o tarihte benimle görüşmelerinin imkansız olduğunu ve herhangi bir imzamın olamayacağını söyledim. Anlaşma yaptığıma dair evrak bulamıyorlar ve avukatlık bürosuna bilgi vermiyorlar. Eve icra gelecek hala birşey yaptıkları yok.

Musa 65 Okunma

Cevaplar

 • Musa 11 Haziran 2013

  14.06.2013 tarihinde icra işlemi başlayacağını ve ssk kaydımdan maaş haczi işlemleri yapılacağı avukat tarafından msj ile bildirildi. Müşteri hizmetleri ile her görüştüğümde evraklarınız inceleniyor diyorlar. Ne kadar sorumsuz bir kurumdur bu böyle. Sizin yetkiliniz amiriniz müdürünüz yok mudur? Tek istediğim evraklarımın incelenmesi bitene kadar avukatı arayıp yada mail atarak dosyanın işlemlerinin durdurulmasıdır ki avukat söylüyor bunu bana. Bunu bilerek yapmadığınızı düşünüyorum. Beni bu kadar mağdur etmeniz anlaşılır gibi değildir. Bu kadar kendini küçülten bir kurum daha görmedim yazıklar olsun.

 • Musa 11 Haziran 2013

  Benim sorunuma hala bir çözüm bulabilmiş değilsiniz. Müşteri hizmetlerinden hiçbir kimse ne yapacağını bilmiyor. Tek söyledikleri evraklarınız araştırılıyor. Olmayan evrağın neyini araştırıyorsunuz anlamış değilim.

 • Türk Telekom Temsilcisi08 Haziran 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi07 Haziran 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön