TTNET 1 Haftalık Aboneyim 3 Kez Arıza Kaydı Açtırdım.

Sevinç Ç. |

Üyeliğime 1 hafta önce başladım her gün düzenli olarak kesintiler yaşıyorum, her hata müşteri hizmetlerini aramam gerekiyor aksi durumda bağlantı kurulamıyor, firmayı konuyla ilgili bilgilendirdim ama soruna kesin çözüm bulmadılar, kızımın online ortamda ders çalışması için yaptırdığım bu üyelikten son derece pişman oldum, lütfen gerekli ilgili gösterilsin aksi durumda tüketici hakem heyetine başvuracağım.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sevinç Ç.
  04 Eylül
  10:55

  TTNET abonesi oldum 1 hafta önce maalesef, defalarca arıza kaydı bırakmama rağmen sorunum çözülmedi çalıştığım için eve elektirikçi çağırdım sorunun servis saglayıcınızdan kaynaklandığını söyledi tekrar TTNET'i aradım, ilgilendiklerini söylediler ama sorunum devam etmekte üyeliğimin iptalini istedim ceza bedeli istediler. Sorunun çözümü için elimden geleni yaptım tüm başvurular dikkate alınmadı bıraktığım arıza kaydının saysını hatırlamıyorum artık. Dün en son sabah 8,30 servis yazdırdım ücret karşılığı bu saat oldu gelen yok tekrar arıyorum gün içinde gelir diyorular dun sadece birkaç saat izin alabileceğimi söylemem rağmen bu duyarsızlık pes diyorum. Abone olacaklar bir kez daha düşünün.

 • Sevinç Ç.
  03 Eylül
  09:52

  Halen sorunum devam ediyor ilgisizliğin bukadarı fazla, kullanamadığım üyeliğin iptalini istiyorum bide para talep ediliyor üstüne ceza bedeli olarak pes diyorum, tüketici haklarımı sonuna kadar kullanacağımdan emin olabilirsiniz.

 • 01 Eylül
  13:01

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 31 Ağustos
  11:15

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.