TTNET 1 Haftadır İnternetim Yok!

Erdoğan Z. |

Yaklaşık 6 yıldır TTNET kullanıcısıyım. 10-11 gün önce telefonumuzu kapattırdık ve yalın internete geçtik. İlk 3 gün bir sıkıntı yoktu ancak 4. gün internet kesildi. Aynı gün aradım ve arıza kaydı oluşturduk ancak 4 gün ses seda çıkmadı. Gene aradık gene ses yok. 4. aramamdan sonra eleman yolladılar. İnternetin kutuya geldiğini sorunun kablolarda olabileceğini söylediler biz de haliyle telefon kablosunu yeniledik ancak internet hala yok. Anlamıyorum yani bu kadar büyük bir firma bu problemi nasıl çözemez. Bide 24 ay kalma sözü verdik. Gerçekten kullanamadığımız internetin faturasını yatıracağız 10 gün daha gelmezse. Rica ediyorum şuna bir çözüm bulun.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Teknik Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Erdoğan Z.
  28 Ağustos
  04:02

  Evet ay bitti ama gelen giden hala yok neredeyse her gün arayıp arıza kaydı oluşturmak bıtkınlık geldi. Samimi olarak söylüyorum amerika'dan teknik yardım isteseydim 2 hafta içinde gelirdi. Adamlar dünyanın bir ucundan öteki ucuna 3-5 gün içinde bir şey alıp satıyorlar burada 2 dakika gelip sorunla ilgilenmiyorlar. Allah rızası için çözün artık şu sorunu ya da arayın deyin yapamadık. milyonlarca abonesi olan firma olarak 1 sorunu çözemedik bizde gidelim iptal ettirelim 24 ay taahhüt yapıp 3 gün kullandığımız internet için sizin çözemediğiniz sorun yüzünden bir de cayma parası ödeyelim. Teşekkürler TTNET gururumuzsunuz (!)

 • Erdoğan Z.
  24 Ağustos
  00:19

  İnceleme baslatıyorsunuz da bir şey olmuyor. 2 hafta olacak be kardeşim yapamıyorsanız söyleyin kapatalım böyle mağduriyet görmedim ya. o ilk ayın faturası geldiği zaman gerekli yerlere basvuracağım ve o faturayı ödemeyeceğim. 1 tane insan yollamak bu kadar zor mu ya?

 • 22 Ağustos
  13:17

  Müşterimizin ilgili talebi üzerine, kısa mesaj ve e-posta ile gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Erdoğan Z.
  20 Ağustos
  19:58

  Huawei hg521 modem kullanıyorum ilk anlaşmamızda vermişlerdi. o zaman telefon bağlantısı vardı tabi acaba telefonu kapadığımız için modem yalın internete uygun olmayabilir mi? ya da modemin kullanım süresi dolmuş olabilir mi yaklaşık 5-6 sene oldu yani. Bir tane arkadaş yollasanız yani bilgili birini sadece dısarıdaki kutuya bakıp gidecek birini değil. Çözülceğine eminim sorunun. İyi çalışmalar

 • 20 Ağustos
  10:58

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.