06 Nisan 2013

Ttnet 1 Haftadır İnternet Bağlantımız Yok!

1 haftadır çalıştığım sağlık ocağında internet bağlantısı yoktur , Telekomu pazartesi aradım ancak şu ana kadar gelen giden sorunu çözen olmadı. Sağlık hizmetleri artık internet üzerinden yürümektedir e-reçete vs ile dolayısıyla sadece biz değil hastalarımız da mağdur oldu. Ttnet yetkililerine sağlık kuruluşu olduğumuzu özel önemimizin olduğunu defalarca söylememe rağmen hiç bir şekilde sonuç alamadım . Ve asıl şok edici şey ise bugün müşteri hizmetleri ile tekrar görüştüğümde öğrendim ; arıza kaydım sorunun çözüldüğü gerekçesiyle çarşamba günü sonlandırılmış. Hiç gelmeden sorunu çözmeden arıza kaydını sonlandırma başarısı da Ttnete nasip olmuştur.

Emre 25 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, tarafımıza iletilen telefon numarası üzerinden yapılan kontrollerde; müşterimizin probleminin ADSL hattının bağlı olduğu Telekom Müdürlüğünce giderildiği ve problem ile ilgili bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön