31 Ağustos 2013

TTNET 1 Haftadır İnternet Arızasının Giderilmemesi!

24. 08. 2013 tarihinde İnternet'im kesilince arıza bildirimi yaptım. 1 haftadır internet yok. Neredeyse her şeyin internet üzerinden yapıldığı bu dönemde 1 haftayı aşkın bir süredir İnternet'siz kalmak beni çok mağdur etti.

Bu 1 haftalık dönemde 4440375 numaralı çağrı merkezini her gün aradım. Mağduriyetimi tatlı dille - sert dille aktardım. Ama hiç bir sonuç alamadım, bu çağrı merkezi ne işe yarar anlamıyorum, sadece sekreterlik yapıp sisteme kayıt almak mı tek görevleri!

Bursa-Beşevler TTNET müdürlüğüne gittim ve internetimi iptal etmek istedim. Fakat, kampanyaya katıldığımı ve iptal edersem ceza ödemek zorunda kalacağımı söylediler. Ne doğru düzgün teknik destek var nede aboneliğin iptaline izin veriyorlar.

Kadir 79 Okunma

Cevaplar

 • Kadir 05 Eylül 2013

  cevabi yazınızda "Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır" diyorsunuz. Kime, nereye bilgilendirme yapmışsınız acaba !!!!!!! Bir kaç sefer 4440375 aradı, onlardada telesekreter konuştu. Bu kadar müşteriye lakayıtlık olmazki... Ben aboneliğimin kesinlikle iptal edilmesini istiyorum. Bu işi uzattıkca siz zararlı çıkacaksınız.

 • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Kadir 04 Eylül 2013

  Bir önceki mesajıma cevap alamadım. Aboneliğimi iptal etmek istiyorum. Cezada vermek istemiyorum.

 • Kadir 01 Eylül 2013

  aboneliğimi iptal etmek istiyorum. Cezada vermek istemiyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi31 Ağustos 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön