03 Eylül 2013

TTNET 1 Haftadır Bağlantı Sorunumu Çözemedi!

Evime gelen ekibiniz telefonda yardımcı olan müşteri hizmetleriniz hiçbirinin hiçbir bilgisi yok ve bildiklerinin hepsinin fazlasını zaten herkes biliyor. 1 haftadır internet bağlantımın sıkıntısını çözecek bir ekibiniz olmadı. Sinyalin nereden sıkıntı yarattığı konusunda kimsenin bilgisi yok.

Bir müşteri temsilciniz sıkıntı bizde diyor, bir diğeri ise sıkıntının benden kaynaklandığını belirtiyor ama kesin bir bilgi yok. Eve televizyoncu çağırdım o hat bağlantılarını kontrol etti sizde bir sıkıntı yok dedi. Sizin ekip geldi sıkıntı bağlantılarda dedi. TTNET Müşteri temsilcisi farklı konuşuyor bir diğer müşteri temsilcisi başka, lütfen bana yardımcı olur musunuz?

Orkun 50 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön