11 Eylül 2013

TTNET 1 Haftadır Bağlantı Sağlanmıyor!

Türk Telekom Eskişehir den kardeşim adına 05 09 2013 tarihinde İnternet başvurusunda bulunduk. Telefon numarası 222 2**** 04 dür. Kardeşim mali müşavir olmasından dolayı bütün işlemleri İinternet üzerinden yapılmaktadır.

Aradan 1 hafta geçti ve Eskişehir'in en merkezi yerine hala bir bağlantı yapamadılar. Sırf bu yüzden iş kaybımız oldu. Başvuru sürecinde oldukça iyi davranıp imzayı attıktan hiç ilgilenmemelerini kınıyorum. Türk Telekom firmasını ciddiyete davet ediyorum.

Cem 52 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön