24 Aralık 2014

TTNET 1 Hafta Geçti Parasını Ödediğim Hizmeti Alamıyorum!

15 Aralıktan bu yana (10 gündür) internetim kesik. Arıza kaydını 17 aralıkta oluşturdum. 1 hafta geçti ya el insaf. Arayıp soranda yok. Ama parasını talep edecekler. Bu nasıl bir anlayış. En azından bir ara bir şeyler söyle. Hiç umurlarında değil 1 hafta 10 gün geçmiş yok. 63 TL'lik aylık fatura geliyor. O zaman hizmeti veremediğin günler için toplam bedelden düşmen lazım. Bu kadar rahat davranıyorsan. Veremediğin hizmetin parasını ne yüzle talep edersin?

Murat 53 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Aralık 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Aralık 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön