30 Ağustos 2013

TTNET 1 Gün Erken Kapatma Cezası!

TTNET yalın internet hizmetine sanırım 25. 06. 2012 tarihinde abone oldum. Bana verilen abonelik formunda hiç bir bilgi yazmamaktadır. Yalnızca abone merkezinin kaşesi ve benim imzam bulanmaktadır.

Evimde bir oda dan diğer odaya internet yayını alamadığımdan ve tarihini hesaplayamadığımdan, ayrıca abonelik sözleşmemde de abonelik tarihi bulunmadığından 24. 06. 2013 tarihinde kapattırma dilekçesi verdim. Ay sonunda 305, 25 TL kapatma cezası geldi.

Abone hattına itiraz ettiğimde itirazımın red edildiği bildirildi. Mecburen faturayı ödemek zorunda kaldım, ancak öne sürdükleri 1 gün önce kapattığım şeklindeki iddiaları nedeniyle bana çıkarılan 305, 25 TL fatura nedeniyle TTNET'i şiddetle kınıyorum.

Engin 179 Okunma

Cevaplar

 • Engin19 Eylül 2013

  TTNET'in şikayetime ilişkin hiçbir çözüm çalışması olmamıştır. E-mail adresime yalnızca telefonla arandığım ancak ulaşılamadığım hakkında bir e-posta mesajı atılmıştır. Telefonla ulaşılamayabilirim çünkü Mersin Valiliğinde Bilgi İşlem Müdürü olarak görevliyim. Programlarımız olmakta, Vali Beyin yanında telefonuma bakamamaktayım. Telefonla aranılacağıma yazılı e-posta mesajı ile bilgi verilebilirdi bana. TTNET işte bu yüzden kaybetmeye mahkumdur kamuoyu önünde. Çünkü iletişime önem verilmemektedir. TTNET'i bir daha asla kullanmam ve asla da tanıdığım hiçkimseye tavsiye etmem. Şikayetvar'a ilgisi için teşekkür ediyorum.

 • Engin01 Eylül 2013

  TTNET'in şikayetime ilişkin hiçbir çözüm çalışması olmamıştır. e-mail adresime yalnızca telefonla arandığım ancak ulaşılamadığım hakkında bir e-posta mesajı atılmıştır. telefonla ulaşılamayabilirim çünkü bir Valilikte Bilgi İşlem sorumlusu olarak görevliyim. Programlarımı olmakta, Vli Beyin yanında telefona bakamadığım olmaktadır. Telefonla aranılacağıma yazılı e-posta mesajı ile bilgi verilebilirdi ban. TTNET işte bu yüzden kybetmeye mahkumdur kamuoyu önünde. Çünkü iletişime önem verilmemektedir. TTNET'i bir daha asla kullanmam ve asla da tanıdığım hiçkimseye tavsiye etmem. Şikayetvar'a ilgisi için teşekkür ediyorum.

 • Türk Telekom Temsilcisi31 Ağustos 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön