27 Mart 2013

Ttnet 1 Aydır Süren Bağlantı Problemimi Gideremedi!

Yaklaşık 1 aydır İnternet imde sürekli kesilmeler meydana geliyor sık sık kopmalar yaşıyorum, daha önce 3 defa modem değiştirdim kalmadı evin bütün telefon hattını kabloları vb. yenilettim ama problemin devam ediyor, birçok bilgisayar üzerinde denemeler yaptık ama sorun bizden kaynaklı değil sık sık kopmalar devam ediyor.

Yüzlerce defa Ttnet müşteri hizmetlerini aradım konu ile ilgili arıza kaydı tuttular ama tam 1 aydır ne gelen var ne giden nede arayıp soran ilgilenen var. Sürekli modemimi açık tutmamı istiyorlar 1 aydır her gün arıyorum hergün aynı konuşmalar aynı boş muhabbetler aynı oyalamaları tekrarlıyorlar ama bir aktivite yok Ttnet kullandığıma yüz bin kere pişman ettirdiler beni.

Muhammet 21 Okunma

Cevaplar

  • Muhammet 05 Nisan 2013

    Bu internet kesilmeleri bana çok pahalıya mal olmaya başladı işim gereği en ufak kesinti beni çok büyük etkiliyor. Defalarca ttneti aradım bu sorunu çözemediler resmen saçmalıyorlar süreklia arıza takibi ama ortada giderilemeyen bir sorun var kesintiler bazı günler olmuyor bazı günler başladımı durmuyor. Bunun bir çözümünü bulun artık ya alt yapılarınızı değiştirin yada gelip adam gibi kontrol edin şu sorunu çözün çözmedende gitmeyin kardeşim. Yani insanların bu sorunlarına çare bulamıyorsanız süze çok güzel bir öneri firmanızı kapatın bizede yaptığınız habersiz 2 yıllık sözleşmeleride iptal edinde bizde çıkalım başımız beladan kurtulsun artık sözleşmemin bittiği gün bütün ilişkimi kesecem.

  • Türk Telekom Temsilcisi28 Mart 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Mart 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön