12 Eylül 2013

TTNET 1 Aydır Sorunum Çözülmüyor!

İnternet bağlantım 1 aydır sürekli kesik kesik geliyor, ne TTNETt ne Türk Telekom hala bir çözüm bulamadı. Defalarca aramama rağmen hiç bir yetkili gelip de kontrol etmedi,sorunla ilgilenmedi. TTNET bağlantınız sistemde kesik görülmüyor diyor ama bağlantım sürekli kesiliyor ve bu sorunu yaşayan tek kullanıcıda ben değilim, aynı mahallede yakın komşularımda aynı sorunu yaşıyorlar onlarda defalarca aramalarına rağmen ne gelen var ne giden.

İnternet'imi verimli bir şekilde kullanamıyorum,her işlemim kesinti yüzünden yarım kalıyor yada sonuçlanmıyor ve artık kullanılmaz bir boyuta geçti. Faturayı boş yere ödüyorum. Konunun çözümlenmesini rica ediyorum.

Halil 38 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön