15 Mayıs 2013

Ttnet 1 Aydır Nakil İşlemini Gerçekleştiremediler!

13 Nisan 2013'de başlatmış olduğum nakil işlemini bir aydır gerçekleştiremediler. Öncelikle Telekom'un teknik altyapıyı düzeltmesi gerekmekte. Bir aydır Ttnet'in takip etmesi gereken bu işi de kendim takip etmeye çalışıyorum. 2 hafta önce ulaşabildiğim Telekom çalışanları da iki defa söz vermelerine rağmen yapmaları gereken işi yapmadılar. Yaklaşık bir haftadır kimse telefonlarımı açmıyor.

Altan 36 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön