03 Şubat 2014

TTNET 1 Aydır İnternet'i Düzeltecekler!

Onlara 1 aydır diyorum İnternet'im yavaş adamların umurunda değil. Şimdi İnternet hızımı ölçtüm ve 1.16 indirme hızı çıktı, bu ne? Alay mı ediyorlar benimle? Ben her ay para mı bayılacağım onlara? Yeter sabrımın sınırına geldiler.

Ömer 34 Okunma

Cevaplar

  • Ömer09 Şubat 2014

    SİZİN İLGİLİ BİRİMLERİNİZ ÇOK GÜZEL SORUN ÇÖZÜYOR TEBRİK EDİYORUM. Bİ İNTERNET HIZINI DÜZELTMEYİ BİLE BİLMİYOLAR DNS AYARLARINI DEĞİŞTİRDİK GENE YAVAŞ BU İNTERNET BANA KASITLI MI YANİ ?

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön