27 Temmuz 2015

TTNET 1 Aydır İnternet Bağlayamadılar!

Selimpaşa Yuva Tatil Köyünde 3402 sokak 4B'de oturuyorum. 8 Temmuz tarihinde başvuru yaptık. 10 gün geçti, TTNET ofisine gidip sorduğumuzda başvurunun bize haber verilmeden "port yok" gerekçesiyle iptal edildiğini öğrendik.

Servise telefon ettik, bize başvurumuzun iptal edilmesi nedeniyle yeniden başvuru yapmamız gerektiğini, formu da kargo yapacaklarını söylediler. 4 gün sonra metni imzalayıp geri gönderdik, ertesi gün telefonuma gönderilen mesajda başvurumun işleme konulduğu bildirildi. Pazartesi tekrar sorduğumuzda işlemin sonuçlandırılmasının 2 hafta kadar süreceğini söylediler (başlangıçta 3 gün denmişti) 2 boş port varmış ama bozukmuş, tamir etmediler. Koca TTNET 2 portu tamir edemiyor!

Veli 53 Okunma

Cevaplar

 • Veli01 Ağustos 2015

  Yapılan bilgilendirmeye bakın, "slot arızalı, telekom'un tamir etmesi gerekiyor, ne zaman tamir edilebilir belli değil" Telekom kimin şirketi? Başkasının mı? Bunu 2 günde söyleyemiyorlar, 1 ay geçti. Şikayetçiyim.

 • Türk Telekom Temsilcisi29 Temmuz 2015

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Veli29 Temmuz 2015

  Selimpaşa yuva tatil köyünde 3402 sokak 4Bde oturuyorum. 8 Temmuz tarihinde başvuru yaptık. 10 gün geçti, TTNET ofisine gidip sorduğumuzda başvurunun bize haber verilmeden "port yok" gerekçesiyle iptal edildiğini öğrendik. Servise telefon ettik, bize başvurumuzun iptal edilmesi nedeniyle yeniden başvuru yapmamız gerektiğini, formu da kargo yapacaklarını söylediler. 4 gün sonra metni imzalayıp geri gönderdik, ertesi gün telefonuma gönderilen mesajda başvurumun işleme konulduğu bildirildi. Pazartesi tekrar sorduğumuzda işlemin sonuçlandırılmasının 2 hafta kadar süreceğini söylediler (başlangıçta 3 gün denmişti) 2 boş port varmış ama bozukmuş, tamir etmediler. Koca TTNET 2 portu tamir edemiyor!

 • Veli28 Temmuz 2015

  Acil dönüş bekliyorum. Koca bir Temmuz ayı geçti, yaz bitecek.

 • Türk Telekom Temsilcisi27 Temmuz 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön