TTNET 1 Aydır Hizmet Alamıyorum...

Kayhan E. |

Yaklaşık 10 kez arıza kaydı bırakmama rağmen ve iki gün önce beni arayarak internetimin kullanamama sebebinin telefon hattı aktif olmadığı için ve bu hattı aktif hale getirmem gerektiği söylendi.

5 yıldır yalın internet kullanıyorum böyle bir sorun yokken, şimdi bana ekstra olarak fatura çıkarmaya çalışıyorlar. Buna yinede tamam yeter ki internetim açılsın dedim, dün veya en geç bugün açılacağı söylendi. Ama hala internetim açılmadı. Fatura geciktiği zaman iletişim kesmeyi biliyorlar, peki şimdi neden hizmet verilmeye gelince ortada çalışma yok? İletişim başkanlığına ve tüketici haklarına şikayet mi edelim illa?

Etiketler :

İnternete Bağlanamama Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 05 Ekim
  17:04

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da iletisim@ttmail.com adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • Kayhan E.
  04 Ekim
  22:34

  Şimdi de Telekom'un arizasiyla giden internetimi tekrar aktif edebilmem için sabit hat actirmam gerekiyormuş, bu ne sacmaliktir... Bana extradan 15 liralik sabit hat ücreti odettireceksiniz. Yalin internet adı altında internet reklaminizi kaldırın bari, millet yanlış yonlenmesin size. ayrıca hala internetim açılmadı, nasıl bir calismaniz var anlayamadim, sürekli calismalar devam ediyor mesajı atip duruyorsunuz...

 • 01 Ekim
  09:50

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.