26 Temmuz 2013

TTNET 1 Aydır Evime İnternet Getirmediler!

Neredeyse 1 ay olmasına rağmen halen daha evime internet getiremediler. Yaptıkları muamele kibarca ti'ye almak. Elit hizmet adını verdikleri teknik yardımları resmen fiyasko. Defalarca gün verdiler, ne gelen ne giden var!

Samimiyetten ve gerçeklikten uzak bu üslup, geçen 25 günün her gününde 4440375 numarasını arayıp yaptığım 10'ar dakikalık boş konuşmalar (şikayet, arıza kayıt, talepler vb. ), telefonuma yansıyan görüşme ücretlerinin yanında bana olduğuna stres yükleyerek ve sinir edici şekilde devam etti.

Kapatmak için aradığımda sıkılmadan ücret talep ediyorlar, kullanmadığım modemin parasını ve faturaların parasını istiyorlar! TTNET'ten nefret ediyorum...

Kemal 24 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Temmuz 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Temmuz 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön