TTNET 1 Aydır Devam Eden İnternet Kesintisi.

Yavuz U. |

Tam olarak 1 Temmuz'dan beri devam eden DSL ve internet kesintim en az 10 kere arıza kaydı 10 kere şikayet yazıldı fakat ne bir gelen servis var ne de ilgili mesaj atan bir kişi. Her aradığımda arıza kaydı alınmasına rağmen teknik ekip istememe rağmen 1 kere bile gelinip evimin kapısı çalınmadı. 04.08.2015 tarihinde TTNET'i aradığımda modem, ayraç, ankastre ve ya evin içinde ki hat ile ilgili sorun olup teknik ekip randevusu almanız gerekmektedir diye bir sesli mesaj söylendi. Aradım 05.08.2015 10:15 saatli tarihe randevu aldım. Akşam 5'e kadar evime gelen giden olmadı. TTNET'i aradığımda ise saat 8.46 da evime gelinip sorunun çözüldüğü söyleniyor. Bu sorumsuzluk aldı başını gidiyor.

Etiketler :

Bağlantı Kesilmesi Teknik Servis Hizmet Kusuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Yavuz U.
  11 Ağustos
  16:06

  Yine standart ezbere klasik cevaplar aldık sorun devam ediyor

 • 08 Ağustos
  12:58

  Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.

 • 06 Ağustos
  10:52

  Değerli Müşterimiz,

  İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır.

  TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz.

  Saygılarımızla
  TTNET A.Ş.