24 Eylül 2013

TTNET 1 Aydır Aranacağım!

Eylülün başında TTNET'i aradım. Aboneliğimi dondurmak istediğimi söyledim. Yetkili ise hattınızın bir taahhüdü var ondan dolayı dondurulamıyor dedi. "Taahhüdü bilmiyorum, ne konuda taahhüt vermişim dedim?" Araştırılıp size dönülecek dedi. 1 Hafta sonra ben aradım ne oldu dedim yine aynı konuşmalar aramızda geçti.

Bu müşteri temsilcisi ise bir hata var taahhütünüz yok ama sistemde gözüküyor dedi. Şikayet kaydınız oluşturuluyor size dönülecek dedi 2 haftadır bekliyorum. FBI'dan bilgi alınamadı heralde daha. Bir de dalga geçermiş gibi 1 gün sonra telesekreter arıyor ve "şikayetiniz ile ilgili geri dönüş size sağlandı! Bu konuda müşteri hizmetlerimizi değerlendirmek için ankete katılın diyor.Şaka gibi.

Gözde 33 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön