11 Şubat 2014

TTNET 1 Ay İnternetimi Bağlamadı Ve Bu Sürenin Parasını Aldı!

Ekim ayında başvuru yaptığım TTNET aboneliği için. Başvuru tarihinden itibaren 1 aylık sürede internetim bağlanmadı. Gerek teknik servis gerek müşteri hizmetleri 1 ay boyunca ilgisiz bir şekilde beni oyaladı. Sonunda aboneliğimi iptal ettirdim.

Ancak 1 aylık sürede internet hizmeti almadığım halde, 1 ay boyunca mağdur olduğum halde, işlerimin aksamasına sebep vermelerine rağmen bana 1 aylık fatura yansıttılar. Fatura ile ilgili defalarca müşteri hizmetleri ile görüşmeme rağmen, konuyu detaylı anlatmama rağmen beni dinlemediler.

Akıllarında sadece cebimdeki parayı almak olduğu için bu konuda da ilgisiz davranıp, fatura ile ilgili yasal süreç başlatacaklarını söylediler.

Onur 40 Okunma

Cevaplar

  • Onur 12 Şubat 2014

    şikayetim giderilmiyor.

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön