Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Troy E-Store Hayalet Kırılmaz Ekran

profile
15 Mayıs
901

Beylikdüzü Troy mağazasından 1 ay önce iPhone ® 11 aldım yanında hayalet ekran kırılmaz cam aldım 1 hafta içerisinde yanlış takmadan dolayı içerisinde hava oluştu hemen götürdüm şu an ellerinde stok olmadığını haftaya geleceğini söylediler. Haftaya bir daha gittim yine aynısı. Sonra yine gittim farklı şubeden stok isteyeceklerini bunun için dilekçe oluşturacaklarını ve bir sonraki hafta gelmemi rica ettiler gittim ve yine ellerinde olmadığını söylediler. Elimde faturası var ve 1 ay içerisinde değişim yapacaklardı ama sürekli erteleyerek değişim süresini doldurdular. Bu konuda şikayetçiyim ve yardımcı olunmasını istiyorum.

Troy E-Store Logo
07 Haziran 11:05

Değerli müşterimiz, Öncelikle ilettiğiniz bildiriminiz için teşekkür ederiz. Konuyu Troy müşteri memnuniyet ekibimize ilettik. Şikayetinizi titizlikle inceleyip en kısa süre içerisinde dönüş sağlayacağız.

Benzer Şikayetler

Marmara Park Troy Pil Değişim Sonrası Ekran Kararması Şikayeti

profile
1 ay önce
147

Merhabalar, 19.08.2023 tarihinde Beylikdüzü Marmara Park AVM'de bulunan Troy mağazasına iPhone 11 marka telefonumu ücretli pil değişimi yaptırmak için verdim. Bana 3 saat sonra telefonunuz hazırdır, gelip alabilirsiniz denildi. 3 saat sonra gittiğimde telefonumun ekranında sorunlar olduğu söylendi v...

Marmara Park Troy Pil Değişim Sonrası Ekran Kararması Şikayeti
Marmara Park Troy Pil Değişim Sonrası Ekran Kararması Şikayeti
1

Troy E-Store İPhone 14 Promax Cam Koruyucu

profile
09 Ağustos
216

Troy Ankara Çayyolu Gordion AVM mağazasından Mayıs ayında iPhone 14 promax telefon için kılıf, ön cam koruma, arka kamera koruma ile birlikte 20 w şarj cihazı aldım. Bugün Cam ekran koruyucunun sağ üst köşesinde zor belli olan çapraz çatlak olduğunu fark edip Gordion AVM deki Troy mağazasına uğrayıp...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Troy E-Store Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 61 sa 43 dk
Benzer Şikayet Yaz