Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Troy E-Store 90'lardan Kalma Kargo Süresi

profile
18 Mayıs
683

Sitelerinden bir laptop çantası aldım. Ancak 1 haftada elime ulaşmadı. Aynı çantayı herhangi bir alışveriş platformundan alsam ertesi gün elimde olurdu. Kendileriyle 90'ların internet alışverişi deneyimini yaşıyorum. WhatsApp ® müşteri hizmetleri ise oldukça amatör ve verdikleri cevaplar alakasız. Yaşadığım deneyim çok kötüydü. Bir daha kendileriyle muhatap olmam umarım.

Ürünü satmamak için ellerinden geleni yaptılar ve iptal talebimi oluşturdum. Umarım beni uğraştırmadan ücret iadesi yaparlar.

Troy E-Store 90'lardan Kalma Kargo Süresi
Troy E-Store Logo
07 Haziran 11:03

Değerli müşterimiz, Öncelikle ilettiğiniz bildiriminiz için teşekkür ederiz. Konuyu Troy müşteri memnuniyet ekibimize ilettik. Şikayetinizi titizlikle inceleyip en kısa süre içerisinde dönüş sağlayacağız.

Benzer Şikayetler

Troy E-Store Mağazası İPad Kılıfı Sorunu

profile
29 Haziran
858

Gordion Troy mağazasından iPad Air'ım için klavye aldım ve klavyenin kenarları soyulduğu için teknik servise verdim. 2 hafta sonra klavyenin yenisini mağazaya ulaştırdılar fakat yanlışlıkla iPad Air kılıfı yerine iPad Pro kılıfı göndermişler ve benim iPad'ime uyumsuz. Bu nedenle tekrardan doğru kıl...

1

Troy E-Store İnternet Siparişini Bir Turlu Kargoya Vermiyor

profile
09 Haziran
113

7 Haziran sabah saat 09.00 da vermiş olduğum siparişi maalesef çok çalışkan arkadaşlarımız hala kargoya verememiştir. Sanki özel tasarim el emeği göz nuru bir ürün sipariş verdimde hazırlanmasını bekliyorum çok komik. Neticede stokta var olan bir urunu faturasını kesip direkt kargoya vereceksiniz bu...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Troy E-Store Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 61 sa 43 dk
Benzer Şikayet Yaz