Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
4
Çözüldü

İzmir İstinyePark / Troy Apple

profile
16 Mayıs
2.638
Berk'nin Teşekkür Mesajı
“Merhaba; Üç haftalık yıpratıcı bir süreç sonunda şikayetim çözüme ulaştı... Apple destek ve Troy genel merkezdeki çalışanlara teşekkür ederim. Eğer ilk olumsuz sonucu kabul etmiş olsaydım, ürün değişimi yapılmayacaktı... Eğer gerçekten sizden kaynaklı bir sorun yoksa, ne olursa olsun hakkınızı aramaktan vazgeçmeyin! “Şikayetvar ailesine de ayrıca teşekkür ederim.””

Yakın zamanda İzmir İstinyePark ® Troy Apple ® mağazanızdan Apple watch 8 serili saat aldım. Saatin yanında, mağaza personellerinin tavsiye ettiği koruma kılıfını da almıştım. Çok toz biriktirdiği için koruma kılıfının iadesini gerçekleştirdim. Sonrasında ise saatimin kasa kısmında oksitlenme olduğunu fark ettim. Leke veya oksitlenme olup olmadığını teyit etmek için mağazaya gittim. Oksitlenme olduğunu onayladılar. Ve İzmir İstinyePark Apple Troy mağazasına saatimin incelenmesi için teknik servise bıraktım. Rapor sonucunda ise kendi sattıkları ve sadece birkaç gün kullandığım koruma kılıfının su birikintisi ihtimali ile oksitlenmeye sebep olduğunu, kullanıcı hatası olduğunu söylediler. Koruma kılıfını kullanmadığımı, kılıfı iade ettiğimi söylediğim halde, kanıtlanmamış olası bir durumu rapor sonucuna eklediler. Peki mağazanın sattığı koruma kılıfları saatlere zarar veriyorsa, nasıl bu ürünü satabiliyorlar? Apple merkez tarafından da son kararı teknik servisin verdiğini, yardımcı olamayacaklarını söylediler. Üstelik saatimi teslim almaya gittiğimde, saatimi mağazada güneş ışığında incelerken üstünde kılcal çizikler fark ettim. Bunu sorguladığımda ise alaycı bir tavırla saatinizi teslim alırken güneş ışığıyla bakmadık. Bu sorunun onları ilgilendirmediğini, garantiye dahil olmadığını söylediler. Saatimi teknik servise teslim ederken, ekran çiziği olmadığını teyit ettirdiğim halde nasıl olur da böyle bir şey söyleyebilirler? Öncesinde bu hassas uyarıyı yapmama rağmen, neden teknik servisteki arkadaşlar ürünü cihaz ışığıyla incelemedi? Saatimin ekranında hiçbir kılcal çizik yokken, servisten teslim alacağım zaman nasıl çizikler oluyor? Ve bu konuda hiçbir şey yapılmıyor. Kendi yapmış oldukları hatayı düzeltmeyi bırakın, çizmiş oldukları saati teslim etmeye çalıştılar. Asıl komik olan çalışan personellerin kendi saatlerinde de çizik olduğunu göstererek, normal bir durum olduğunu söylediler. 21 günlük yeni almış olduğum saatimi teknik servis hatası yüzünden, neden çizilmiş, oksitlenmiş bir şekilde alayım? Tek istediğim saatin değişim yapılması. Bu konuda gereğinin yapılmasını talep ediyorum. Şikayet edebileceğim her yere yazacağım. Kimse bu mağduriyeti yaşamasın!

Berk
24 Mayıs 20:50

Merhaba; Üç haftalık yıpratıcı bir süreç sonunda şikayetim çözüme ulaştı... Apple destek ve Troy genel merkezdeki çalışanlara teşekkür ederim. Eğer ilk olumsuz sonucu kabul etmiş olsaydım, ürün değişimi yapılmayacaktı... Eğer gerçekten sizden kaynaklı bir sorun yoksa, ne olursa olsun hakkınızı aramaktan vazgeçmeyin! “Şikayetvar ailesine de ayrıca teşekkür ederim.”

Benzer Şikayetler

profile
26 Nisan
895

Merhaba, Troy İstinyePark Mağazasından 21 Nisan 2023 tarihinde iPhone 14 Pro 256 GB telefon satın aldım. Ürün satın almaya karar verirken 14 Pro max ile bu ürün karşılaştırması için mağaza personeli hanımefendiden yardım aldım. Kendisi sağ olsun yardımcı oldu ve 14 Pro max ile 14 Pro arasında ek...

Troy E-Store Apple Troy Hatalı İphone 11 Cihazımı Değiştirmiyor

profile
22 Nisan
1.420

11.08.2022 Tarihinde aldığım iPhone 11 64GB cihazımın ekranında ölü piksel oluştu ve şikayetimi dile getirerek 41 Burda AVM Troy Apple Yetkili Satıcısı/Yetkili Servis Sağlayıcısı Adlı mağazaya cihazımın onarımı için gönderdim ve cihazım bana tamir edildiği söylenerek geri gönderildi ama 1 ay içerisi...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
Troy E-Store Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 62 sa 16 dk
Benzer Şikayet Yaz