Deprem destek listelerine hızlı erişin!
Troy E-Store ile ilgili
Şikayetin Durumu
  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Didem sonuçtan hiç memnun değil

Antalya Troy E-Store Teknik Servis

70
Didem
Didem 05 Ekim 2022 19:44

Beats Studio 3 kulaklığımda oluşan cızırtı şikayetiyle Antalya Troy 'a gittim. Ürünün kulaklık pedlerinde oluşan hafif aşınma yüzünden, kulaklıktaki cızırtı ile alakasız bile olsa, kulaklığın garanti kapsamından çıktığını ve tamir edemeyeceklerini 5980 TL verip yenisini alabileceğimi söylediler.

Kulaklık pedlerinin tamir olmasını istemediğimi iki sorunun birbirinden çok alakasız olduğunu söylesem de kulaklıkta oluşan en küçük bir çizikte bile ürünün garantiden çıktığını ve esas sorun olan cızırtıyı garantiden tamir edemeyeceklerini söylediler. Markantalya Troy kadar kötü bir servis görmedim.

Yıllardır Apple ® kullanıcısıyım ve hiç bu şekilde mağdur edildiğim olmamıştı. Arkasından Apple Destek ile görüştüm haklı olduğumu ve servisin bu şekilde hareket etmemesi gerektiğini ama onların da servise müdahale edemeyeceğini söylediler.

Benzer Şikayetler

profile
92
07 Aralık 2022

Troy E-Store Kulaklık Okumuyor Telefonu

Antalya Markantalya Troy şubesine kulaklığımı yeğenim tarafından 2.5 ay önce kulaklık hiçbir şekilde bluetooth görmüyor diye gönderdim akabinde kulaklık arızası giderilmiştir diye mesaj atılıyor yeğenim kulaklığı teslim alıyor hatta 2 saat şarj takılması gerektiği söylenmiş bende şehir dışındaydım ş...

profile
1.368
14 Haziran 2022

Troy E-store Mağazasında Büyük Mağdur Edildik

İstanbul Bağdat Caddesi Troy Apple mağazasından aldığım piili marka type c dönüştürücünün SD kart kısmı çalışmadığını fark ettim. Antalya'da yaşadığım için Markantalya AVM'deki yetkili mağazasına ürünü götürdüm. Orada değişim yapacaklarını söylediler. Yeni verdikleri üründe de aynı sıkıntı yaşandı,4...

  • profile
1 Destekçi
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .