Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Troy Ve Apple Servis Hizmet Kalitesi

Busra
07 Haziran 12:59
163

Apple dan almış olduğum cüzdanın yan kısımlarında soyulma oldu, Mavibahçe Troy şubesine gittiğimde İstanbul'a yollayacaklarını ve 20 gün süreceğini söylediler. Haftaya İstanbul'a gideceğim o sırada Apple servise kendim götüreyim daha mı hızlı olur diye sordum, anında sonuca karar verip çok hızlı aksiyon alabilirler şeklinde yanıtlandı. Bende orada işlem yapmayıp Kadıköy Apple dan randevumu oluşturdum. Ürün hatalı bulundu, ancak stok tutmadıkları için iki gün sonra geleceğini söylediler, ne yazık ki iki gün sonra alma şansım yoktu. Kargo ile İzmir mağazasına ya da evime gönderilmesini talep ettim. Sadece talep edilen şubeye gönderiliyor dediler, hiçbir şekilde yardımcı olmadılar. Ardından tekrar Mavibahçe Troy (İzmir) şubesine gittim. Randevu alınmadığı için 7 de iş çıkışı gittim, ancak işlem açabilecek kişi 18:00 de çıkıyormuş. Ürünü bırakıp telefonla gün içi arayarak da işlem oluşturamayacaklarını söylediler. Ertesi gün mesai saati içerisinde mağazaya gittim, randevu alınmadığı için sıra bekledim. Sıra bana gelince sistem gitti, 15 dakikaya yakın bekledim gelmedi, hanımefendiden yine ürünümü alıp offline doldurmayı talep ettim asla yardımcı olmadı inisiyatif almadı. Bari sistem gelince arayın bende bir kafede oturayım dedi, şükür aradılar ancak mesai saatinde olduğum için işime dönmem gerekti. Sistem 1 saate yakın yoktu. Müşteri memnuniyeti artması için önerilerim:

1- asıl saat 18:00-22:00 arası teknik destek olmalı, sizin hatalı ürününüz nedeniyle işimizden izin almamız gerekiyor 2-işlemin yapıldığı şube dışında bir şubeye gönderim de sağlanmalı (troyda sanırım var ama Apple da yok) 3-bu kayıt açma işleminin uzaktan da yapılabilmesi gerekli. Ürünü kargo ile gönderip web sitenizden form doldurmak çok kolaylaştırır

Troy Ve Apple Servis Hizmet Kalitesi
Busra
08 Haziran 18:39

İşlem sırasındaki aksilikler yetmezmiş gibi bir de red verdiler, kullanıcı hatası dediler. Bağdat caddesinde Apple ürün değişimi yapacağım dediği işlem için nasıl red verilebiliyor?

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

1

Troy E-store Karşıyaka Mavibahçe Apple Airpods Sorunu

Didem
10 Ekim 2023 14:00
2.196
1

İPhone 13, Mavibahçe Troy Mağazası, Apple Destek

Seda
23 Mayıs 19:30
163
1

Apple Troy İzmir Mavibahçe Çalışanlarının Umursamazlığı, Para Sevdası

Eda
14 Mayıs 22:30
526
Apple Troy İzmir Mavibahçe Çalışanlarının Umursamazlığı, Para Sevdası
1

Troy Garanti Kapsamındaki Ürünle İlgili Olarak İşlem Yapmıyor

Utku
17 Nisan 18:56
107
1

Troy Estore Cihazımı Vermiyor

Hüseyin
07 Nisan 19:34
97
Troy Estore Cihazımı Vermiyor
Benzer Şikayet Yaz