Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Troy İstinye Mağaza Yalan Yanlış Bilgi

Ahmet
20 Şubat 19:16
690

26 Ocak tarihinde iPhone 15 Pro almak için İzmir İstinyePark şubesine gittim ve ticari karta taksit yapılıp yapılmadığını sordum. Maalesef olmadığı bilgisini aldım. Bunun üzerine kredi kartımdan tek çekim yaparak ürünü satın aldım. Ancak satın aldıktan hemen sonra müşteri hizmetlerini aradığımda ticari karta taksit imkanının olduğunu öğrendim. Bu durumdan dolayı mağdur oldum. İki gün sonra bir arkadaşımı durumu teyit etmesi için mağazaya gönderdiğimde, mağaza çalışanları yine ticari karta taksit yapılmadığını ifade ettiler. Bu tutarsız bilgilendirme nedeniyle gereksiz yere tek ödeme yapmak zorunda kaldım.

profile
1 Destek
22 Şubat 22:46 (Şikayetten 2 gün sonra)

Değerli Müşterimiz, ilettiğiniz bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup incelemelerin başlatılması amacı ile kayıt altına alınmıştır. Değerlendirmelerimiz hakkında, kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Troy Müşteri Destek Ekibi

Ahmet
25 Şubat 23:09

Hiçbir şekilde telafi yapılmadı. Görüştüğüm kişiye durumun bana nasıl zarar verdiğini gayet açık bir dille açıkladım. Yapılan alışveriş düşük bir rakam değil.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

1

Troy Apple Premium Partner İPhone Telefon Kabı

Gülistan
30 Nisan 18:40
149
Troy Apple Premium Partner İPhone Telefon Kabı
Troy Apple Premium Partner İPhone Telefon Kabı

Troy Apple Premium Partner İPhone 13 Fiyat Farkı İle Şikayet

Seyda
20 Mart 15:57
184
Benzer Şikayet Yaz