Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Troy E-Store Troy'da Mağdur Oldum

Elif
28 Eylül 2023 17:40
1.200

Batarya değişimi için gittiğim Marmara Park Troy'da yarım saat sıra beklememin ardından telefonumun koruyucu ekranı çıkarılıp işleme alınması için icloudtan çıkarıldı ve en sonunda ellerinde bataryanın olmadığını fark etmeleri sebebiyle mağdur oldum. 1 hafta önce taktırmış olduğum ekran koruyucumu da çıkartmışlardı ondan da oldum. Zamanımdan da. Bu gibi şeylerin nasıl güncel tutulamadığına veya baştan nasıl söyleyemediklerine anlam veremedim. Vaatleri 2 saatte batarya değişimi halletmekti ancak onun dışında her şey oldu. 10 günlük bir süreyle servise alabileceklerini ya da başka bir şubeye gidebileceğimi söylediler. Mağdur olduğumu düşünüyorum.

Gelişme
Gelişme

19 Ekim 2023 16:59

Önceden batarya değişim sürecinde mağdur edilmiştim. Ekranım çıkarılmış telefonum sıfırlanmıştı ve en sonunda bana ellerinde batarya kalmadığı söylenmişti. Dün de bana ulaşıldı ve hediye göndermek istediklerini söylediler. Ben de sundukları arasından bir şey seçip sordum ve benim telefonuma uyacağına emin oldum. Ancak gelen kulaklığın benim telefonuma girebileceği bir yer yok. Troy Apple'ın yaptığı bu saçmalık gerçek midir? Şaka mı yapıyorlar hala anlayamıyorum bari bu düzgün olsaydı gerçekten hayal kırıklığı.

17 Ekim 2023 13:23 (Şikayetten 18 gün sonra)

Değerli Müşterimiz, ilettiğiniz bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup incelemelerin başlatılması amacı ile kayıt altına alınmıştır. Değerlendirmelerimiz hakkında, kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Troy Müşteri Destek Ekibi

Elif
18 Ekim 2023 12:21

Hediyeniz ve çözümünüz için teşekkür ederim.

19 Ekim 2023 19:36

Merhaba Elif Hanım, ürün standart olarak kullanabileceğiniz 3.5mm girişi bulunan tüm cihazlarda uyumludur. iPhone ürünlerinde dönüştürücü ile kullanılabilir, eğer ürün sizin kullanımınıza uygun değilse farklı bir hediye ile değişimi için iade edebilirsiniz.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

Troy E-Store Troy Marmara Park'taki İphone Batarya Değişimi Sorunu

Melek
15 Ağustos 2023 01:50
1.418

Troy Marmara Park Şubesi Geçersiz Servis Formu Veriyor

Özge
27 Mart 14:44
204

Troy Apple Premium Partner Apple Mage Safe Sorunu

Muhammet
21 Mart 15:20
167

Troy Apple Premium Partner Mağaza Deneyimim Ve Beklenmedik Ücretler

Duygu
10 Mart 10:27
130
Troy Apple Premium Partner Mağaza Deneyimim Ve Beklenmedik Ücretler
Troy Apple Premium Partner Mağaza Deneyimim Ve Beklenmedik Ücretler
Benzer Şikayet Yaz