Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

Troy E-store Karşıyaka Mavibahçe Apple Airpods Sorunu

Didem
10 Ekim 2023 14:00
2.196

23.08.2023 tarihinde amazon.com.tr üzerinden satın aldığım Apple Airpods 3. Nesil kulaklığım geldiğinde sağ kulaklığında cızırtı bulunmaktaydı. Vaktimi ayarladıktan sonra 30.09.2023 tarihinde Karşıyaka Mavibahçe Troy mağazasına bıraktım ve sorunu detaylıca bildirdim. Mağaza İzmir'de bende Kuşadası'nda yaşadığım için kargo ile tarafıma ulaştırılmasını istedim. Sağ olsunlar çok vakit harcamadan hemen sonuçlandırıp tarafıma kargoladılar ve 82 TL kargo ücreti ödedim. Kargoyu açtığımda kulaklığımın düzelmediğini aksine aşırı derecede pis ve Tozlu geldiğini gördüm. Ürün teslim formuda ise " Airpods incelendi, güncelleme yapıldı. Testleri başarılı olarak geçiyor. Ses sorunu ve herhangi bir soruna rastlanmadığı" bildirildi. Ancak sorun devam ediyordu. Farklı cihazlarda farklı kişilere denetmeme rağmen her cihazda aynı sıkıntıyı alıyordum. Apple destek ve Troy müşteri hizmetleri ile görüşmeme istinaden normalde hemen değişim yapıldığı ikinci kez iletirsem mutlaka değişim yapılacağı bildirildi. Kuşadası'ndan kalkıp tekrardan İzmir'e gittim mağazanın teknik servis bangosunda olan hanımefendi sıkıntımı anladığını belirterek ilgilenen teknisyenin yemekte olduğu 1 saat beklersem belki görüştürüp sorunu direk aktarabileceğimi iletti ve tabii ki işimin gücümün arasında çok önemli teknisyeni beklemeye başladım 1 saatin sonunda gittiğimde teknisyen hanımefendi tenezzül edip odasından 2 adım atıp çıkmak yerine tekrardan bıraksın bu sefer manuel test yaparız dedi. 5 dakika görüşmek yerine sıkıntımı belki o anda çözmek yerine tenezzül edemedi. Ben tekrardan sıkıntımın devam ettiğini üzerine basa basa belirterek kulaklığımı bıraktım ve tekrardan kargolanmasını talep ettim.

Bugün kargom tekrardan elime ulaştı. Tekrardan ücret ödedim ve manuel olarak test edildiği bir sorun olmadığı bildirilip teslim edilmesi gerektiği yazılmış. 3 sn. Kulağına yaklaştıran herhangi biri sıkıntı olduğunu anlar diye düşünüyorum. Hem Mavibahçe Troy mağazasından hem de kulaklığıma bakan 2310-547505 ve 2309-546266 numaralı servis formları ile ilgilenen servis teknisyeninden şikayetçiyim. Bana yok yere kargo parası verdirip yok yere masraf yaptırdılar. Ne yazık ki bizler AA bir ürüne bu kadar para verdim. Nasılsa garantim var gibi düşünsek de bu yan şirketlerde bu olmuyor. Baktıkları her ürün başına ekstra paralar aldıkları için tüketicinin sorununu çözmek yerine konuyu uzatmayı tercih ediyorlar. Bu sebeple Mavibahçe Troy mağazasına gitmemeye özen gösterin derim.

profile profile
2 Destek
17 Ekim 2023 13:21 (Şikayetten 6 gün sonra)

Değerli Müşterimiz, ilettiğiniz bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup incelemelerin başlatılması amacı ile kayıt altına alınmıştır. Değerlendirmelerimiz hakkında, kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Troy Müşteri Destek Ekibi

Didem
20 Ekim 2023 12:07
Troy E-store Karşıyaka Mavibahçe Apple Airpods Sorunu
Troy E-store Karşıyaka Mavibahçe Apple Airpods Sorunu
Troy E-store Karşıyaka Mavibahçe Apple Airpods Sorunu

Merhabalar bir önceki şikayetime istinaden güncelleme yapmak istiyorum. Troy mağazasında yaşadığım sıkıntı sonrası yukarıda bahsettiğim ürünümü Gürgençler firmasına kargolarım ve bağlantı sorununu algılayarak sağ ve sol kulaklıkta değişim yaptıklarını belirten bir form ile kulaklığımı geri ilettiler. Kendilerine çok çok teşekkür ederim ancak beni mağdur eden Troy mağazacılığı şikayet etmeye devam edeceğim. 2 kez kontrol edip bulamadıkları sorunu Gürgençler tek seferde buldu. Hem maddi hem manevi olarak Troy mağazası tarafından mağdur edildiğimi belirtmek isterim. Her iki mağazasında teknik servis notlarını ekler kısmına ekliyorum.

Benzer Şikayetler

1

İPhone 13, Mavibahçe Troy Mağazası, Apple Destek

Seda
23 Mayıs 19:30
141

Troy Mavibahçe Sıfır Ürünün Çizik Çıkması

Nevsin
23 Mayıs 16:56
150
Troy Mavibahçe Sıfır Ürünün Çizik Çıkması
Troy Mavibahçe Sıfır Ürünün Çizik Çıkması
1

Troy Garanti Kapsamındaki Ürünle İlgili Olarak İşlem Yapmıyor

Utku
17 Nisan 18:56
107
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz