Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.

Troy Apple Premium Partner İlgisizlik Ve Memnuniyetsizlik

Yunus
03 Ocak 10:59
817

16.12.2023 tarihinde aldığım Apple TV cihazını dört gün kullandıktan sonra, kumandanın ses açma/kapama tuşlarının çalışmadığını ve Apple TV'den çıkıp televizyona döndüğümde tekrar Apple TV'ye giremediğimi fark ettim. Bunun üzerine cihazı Marmara Park şubesine geri götürdüm. 'serviste incelenecek' denilerek sıfır cihazımı aldılar ve gönderdiler.

On gün boyunca servis durumu hakkında bana hiçbir bilgi verilmedi. Ürünü benden fazla kendileri kullandı. Bu kadar mağdur olduktan sonra artık ürünü istemiyorum ve iade talebinde bulundum. Ancak, ürün açıldıktan sonra iade yapılamayacağını söylediler. Bu durumu kabul etmek mümkün değil.

Bundan sonra asla Troy markasını kullanmayacağım ve çevreme de bu markayı kullanmamalarını tavsiye edeceğim. Apple'ın kendi sayfasından alışveriş yaptığınızda koşulsuz şartsız iade imkanı olduğunu biliyorum ve bu durumu burada da Troy'a bildirmek istiyorum. Anlaşılan o ki, Troy diye bir marka değil, asıl önemli olan Apple markasıdır.

16 Ocak 17:58 (Şikayetten 13 gün sonra)

Değerli Müşterimiz, ilettiğiniz bildiriminiz tarafımıza ulaşmış olup incelemelerin başlatılması amacı ile kayıt altına alınmıştır. Değerlendirmelerimiz hakkında, kayıtlı iletişim bilgileriniz üzerinden en kısa sürede size bilgi verilecektir. Saygılarımızla, Troy Müşteri Destek Ekibi

Merhaba, sizi aradık ulaşamadık. Bu sebeple destek talebiniz tarafamızca sonlandırılmıştır. Saygılarımızla, Troy Müşteri Destek Ekibi

Benzer Şikayetler

Troy Apple Premium Partner Troyestore.com Mağdur Ediyor!

Burak
15 Mayıs 11:01
124

Troy Apple Orijinal Kılıf Şikayeti

Berkan
09 Mayıs 16:18
105

Troy Apple Premium Partner Kartımdan Karşılıksız Çekim Yaptı

Yaşar
01 Mayıs 00:17
97
1

Troy Apple Premium Partner İPhone Telefon Kabı

Gülistan
30 Nisan 18:40
149
Troy Apple Premium Partner İPhone Telefon Kabı
Troy Apple Premium Partner İPhone Telefon Kabı
1 Destek
profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Benzer Şikayet Yaz