17 Eylül 2013

Trium Elektronik Servis Tabletimin Arızasını Gideremedi!

Tableti servise Temmuz ayından bu yana 4. kez gönderdim. İlk Şikayetim olan şarj olmaması problemi ile ilgili 2 kez gönderdikten sonra sonuç alabildim. 2. Kez Trium Elektronik servisten geldikten sonra ise tablet internete bağlanmıyordu, bu problem ile ilgili 3. kez gönderdim. Anteninin değiştiğini yazmışlar ancak aynı sıkıntının devam etmesi sonucu servise 4. kez gönderdim.

Şu anda tabletim serviste ne zaman sonuç alırım alabilirmiyim acaba? Garanti kapsamında yenisi ile değiştirilmesi konusunda talepte bulundum ancak. Servise telefonla ulaşmakta da çok zorluk çekiyorum.

Safinaz 290 Okunma

Cevaplar

  • Safinaz 09 Ekim 2013

    17 Eylül tarihinde servise göndermiş olduğum tablet 9 Ekim tarihinde tarafıma geri gönderildi. SRV07165 numaralı servis fişinde 115 wifi chip değişti diye belirtilmiş ve ayrıca cihazı 8 saat şarj ettikten sonra kullanınız demişler. Bu ifadeden de anlaşılacağı gibi servis 4. kez parça değişikliği yapıp son kontrolleri yapmadan gönderdi. Bu şekilde tabletin servis ve kullanıcı olarak benim aramda daha ne kadar gidip gelecek merak ediyorum. Tabletin parça değişiminden sonra, 8 saat şarj edilip gerekli kontrollerden sonra tarafıma gönderilmiş olmalıydı. Haksız mıyım?

  • Safinaz 23 Eylül 2013

    Konu ile iligli görüşme olmadı

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön