31 Ocak 2014

Trio Bilgisayar'dan Ürünüm Hakkında Bilgi Alamıyorum

14.01.2014 tarihinde Sürat Kargo aracığıyla 10,1 inç tablet bilgisayarımı şarj etmiyor diye Trio Bilgisayar'a gönderdim. Bir hafta sonra 15 dakika bekleme yaptıktan sonra ürünün ellerinde olduğunu söylediler. Tabletin çocuğumun olduğunu özellikle 15 tatil süresince kullanmasını istediğimi söyledim.


Durumu söyleyip acele etmelerini isteyeceklerini söylediler. Bir hafta sonra bir daha aradım tam 25 dakika sonra görüşme oldu ve bana bir önceki görüşmede söylediklerini söylediler. Başka hiçbir bilgi alamıyorum. Nasıl bir servis ki net bir bilgi vermiyorlar. Ne zaman biter ve ne zaman elimde olur.

Sabri 299 Okunma

Cevaplar

  • Trio Bilgisayar Temsilcisi23 Mayıs 2014

    Değerli Müşterimiz, İletmiş olduğunuz şikayetiniz ile ilgili gerekli incelemeler başlatılmıştır. İncelemelerin sonucu hakkında tarafınıza kısa süre içerisinde bilgi aktarılacaktır. Codegen Ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 0850 333 87 46 numaralı hattımıza ya da codegen.com.tr internet sitemizde "İleştişim" bölümüne iletebilirsiniz. Siz Değerli müşterilerimizin görüşleri bizim için değerlidir. Lütfen size verdiğimiz cevap ile ilgili firmamızla iletişime geçiniz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön