12 Kasım 2014 #2814126

Trio Bilgisayar Codegen Tablet Garanti Yanıltmacası!

Codegen Ultimix99 tabletimiz programların açılmaması arızası üzerine garanti kapsamında olduğu için Trio Bilgisayar'ın belirttiği adrese ödemeli olarak gönderdik. Fakat birkaç gün sonra kargomuz iade olarak geri geldi. İade açıklaması olarak Ekran kırık ürünler garanti kapsamı dışında diye bir notu Yurtiçi Kargo'ya bildirmişler.


Ve biz kargoya 6.15 TL kargo ücreti ödedik. Halbuki bizim tabletimizn ekranı kırık değil ve arıza açıklamasında da ekran kırıklığı ile ilgili bir ibare yazmadık, sadece programların açılmadığına dair açıklama yazmıştık. Öncelikle 6.15 TL kargo ücretinin tarafıma iadesini istiyorum. Ve Tabletimi yeniden göndererek program açılmama arızasının garanti kapsamında yapılmasını istiyorum.

Onur 1.629 Okunma

Cevaplar

  • Trio Bilgisayar Temsilcisi17 Kasım 2014

    Merhaba Onur bey; Servis kayıtlarımızı kontrol ettiğimizde adınıza herhangi bir kayıt görülmemektedir. Kargo ile ürün gönderimlerinde ambalajın yeterliliği kargoyu gönderen kişinin sorumluluğundadır. Servisimize kargo ile gönderilen tabletler teslimat sırasında hasar tespit edilirse tarafınıza bildirilir ve kargodan teslim alınmadan geri gönderilir. Servisimize gönderdiğiniz bir taşıma esnasında hasar oluştuysa kargodaki alıcı taraf olarak sadece bunu bildirebilir ve tutanak tutulmasını talep edebiliriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön