01 Nisan 2013

Trident Sorunumla Kimse İlgilenmiyor!

Evkurdan Türk malı diye sattıkları Trident cep telefonunda sürekli çince yazılar çıkıyor ve bana güncelleme isteyip istemediğimi soruyor. güncellemeyi okeylediğim de bir sorun nedeniyle yapılamadı uyarısı geliyor. kabul etmediğimde ise her açışta aynı mesaj tekrar geliyor. hem de Türk malı dediler telefonda çince uyarı geliyor ironik biçimde.


Servisine götürdüm tüm bunları anlattım. bana güncelledik diyerek geri verdiler. ama aynı sorun tekrar var. Evkura gittim. onlar da sadece satışı yapıp devamında hiçbir şekilde ilgilenmediklerinden sonuç alamadım. aynı operatörü kullandığım diğer arkadaşlarımın yanında hepsinin telefonu full çekerken benim telefonum servis dışı diyor. ses sorunu da cabası.

Arzum 151 Okunma

Cevaplar

  • Trident Temsilcisi25 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle TRİDENT tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Kullanıcımız; Arzum Erbay ile konu hakkında Müşteri hizmetleri Genel müdürlüğümüzden görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Saygılarımızla, Trident Çağrı Merkezi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön