24 Haziran 2013

Trident Kusurlu Ürünle İlgilenmiyor!

Trident e5 marka cep telefonu aldım,faturası kolide dendi,ödemesini yaptım, daha sonra koliyi açtım,telefonun kolide olduğunu ama faturasının ve garanti belgesinin olmadığını, telefonun ayıplı olduğunu görüp firmaya iade etmek istediğimi bildirdim.


Değişim yapabileceklerini söylediler,fabrikasına gittim değişim yaptılar, ısrar etmeme rağmen fatura vermediler. Bu firmanın ciddi olmadığına inanarak, yasal yollardan hakkımı aramaya karar verdim.

Ragıp 432 Okunma

Cevaplar

 • Ragıp26 Kasım 2013

  Tüketici Hakem Heyetinin duyarlılığı sayesinde trident cep telefonunu iade edip paramı aldım, kendilerine sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum, iyi ki varlar, iyi ki kurulmuşlar.

 • Trident Temsilcisi26 Kasım 2013

  Değerli Müşterimiz, Öncelikle TRİDENT tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Kullanıcımız; Ragıp G. ile konu hakkında Müşteri hizmetleri Genel müdürlüğümüzden görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Saygılarımızla, Trident Çağrı Merkezi

 • Ragıp22 Temmuz 2013

  Trident üreticisi olan evşin elektronik firmasının şikayetlerimize bu kadar duyarsız olması ve halen piyasada satış yapıyor olması düşündürücüdür.

 • Ragıp20 Temmuz 2013

  bundan böyle internetten bir ürün alacak olursam, mutlaka şikayetvar sitesindeki şikayetleri okumadan hiçbir firmayla alışveriş yapmam, keşke şikayetvar sitesini daha erken keşvetseydim.

 • Ragıp20 Temmuz 2013

  trident (evşin elektronik) firmasının kurumsal ciddiyetten uzak olduğu inancımı değiştirecek hiçbir girişimde bulunulmadı, bu ürüne ödediğim 200 tl benim için önemli, Tüketici hakem heyeti konuyla ilgilenmekte, bir sonuç çıkmazsa mahkemede hakkımı aramayı sürdüreceğim.

 • Ragıp20 Temmuz 2013

  personel tavır ve davranışı dışında firmanın sorumluluk anlayışından kesinlikle memnun değilim

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön