Trident Telefonum Arızalı Çıktı!

Ümit Ö. |

ATV reklamlarındaki Trident E8 cep telefonundan aldım. Siparişim beyaz renkliydi, fakat bana Mavi renkli olanı geldi. Üstelik telefon arızalı olarak geldi. SIM katrımı taktığımda okumadı. 1 dakika bile kullanamadığım telefonunu yenisi ile değişim için teknik servise gönderdim, fakat onarıp tekrar bana gönderdiler. Teknik servis yetkilileri onarım konusunda onay vermişler. Hem yanlış gönderilen, hemde arızalı olarak hiç kullanılmamış olan telefonu onarıp tekrar bana gönderiyorlar. Hiçbir şekilde sizin şikayetinizle ilgili bir şey yapmıyorlar ve ilgilenmiyorlar.

Etiketler :

Kusurlu-Arızalı Ürün Satışı Ürün Değişim Yetkili Servis Tekrar Eden Sorun

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Aralık
  16:16

  2165018 numaralı şikayet hakkında, Kullanıcımız ile konu hakkında görüşülerek, konu ile ilgili bilgi alınmıştır. Sorunu çözümlenmiş olan kullanıcımıza sorun yaşaması halinde, Trident Çağrı Merkezi ile iletişime geçilmesi yönünde bilgilendirme yapılmıştır.
  Değerli müşterimiz, Tridnet ürünleri hakkında sormak istediklerinizi 0850 460 06 66 numaralı hattımıza ya da www.trident.com.tr internet sitemizde ''Mesaj Formu'' bölümüne iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  Trident Çağrı Merkezi