06 Kasım 2013

Trident Servisten Gelen Telefonumun Sorunu Devam Ediyor!

MB-E56 model Trident marka bir telefon aldım almaz olaydım. Telefon 1 ay sonra çalışmamaya tuşları basmamaya başladı. 18.09.2013 tarihinde Ankara servise verdim onlar İstanbul merkez servise gönderdi. Oradan toplam 29 gün sonra elime ulaştı, sadece 2 gün kullanabildim sonra tekrar aynı problemleri ortaya çıkarak bozuldu.

Tekrar 25.10.2013 tarihinde Ankara servise götürdüm. Bugün itibariyle 10 gün olmuş arayıp sorduğumda işlem sırasına alınmış benim telefona işlem sırası geldiğinde tekrar beceremeyecekler sonra İstanbul serüveni başlayacak. Garanti şartlarında 10 gün içerisinde aynı özellikte ürün vermek zorunda olduklarını söylediğimde Ankara ve İstanbul servisi tepkili konuşuyor.

Fatih 271 Okunma

Cevaplar

  • Trident Temsilcisi20 Kasım 2013

    Değerli Müşterimiz, Öncelikle TRİDENT tercihiniz için çok teşekkür ederiz. Yaşadığınız sürecin en kısa sürede memnuniyete dönüştürülmesi hedefimizdir. Kullanıcımız; Fatih Ataman ile konu hakkında Müşteri hizmetleri Genel müdürlüğümüzden görüşülerek, gerekli bilgilendirmeler yapılmıştır. Saygılarımızla, Trident Çağrı Merkezi

  • Fatih09 Kasım 2013

    asla ama asla bi daha almam...

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön